Instagram

Instagram

Makalemizin bugünkü konusu yine popüler bir sosyal ağ olan insanların güzel vakitler geçirdikleri instagram hakkında olacaktır.

Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından Ekim 2010 da yazılan İnstagram sosyal ağı 2012 yılında Facebook tarafından satın alınmıştır. Facebook satın almadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram 2016 yılı itibariyle 500 milyonu aşkın kullanıcı potansiyeline sahip olmuştur. Peki Instagram nedir? Instagram sosyal ağ üzerinde fotoğraf ve video paylaşılan ücretsiz bir sosyal ağdır. Milyonlarca insanın hergün ziyaret ettiği bu sosyal ağ, kısa süre içerisinde çok büyük bir gelişme kaydetmiştir. Bu sayede yeni insanları tanıma fırsatı elde edebilir ve onları sürekli takip edebilirsiniz. Sınırsız bir şekilde fotoğraf ve video paylaşımına izin veren Instagram bunun karşılığında sizden tek istediği şey ücretsiz bir şekilde sosyal paylaşım platformuna üye olmanızdır. Yalnızca bilgisayar üzerinden değil IOS, Android gibi programlar üzerinden de giriş yapılabilen bu site insanlara eşsiz bir stres atma ortamı yaratmaktadır. İnsanların sıkıntılarını bir nebze unutturmak adına onlara iyi gelebilecek her türlü sosyal aktivite düşünülmüş olup, onların rahatlığı ve konforu için ellerinden gelen tüm çabayı göstermiş ve göstermeye devam etmektedir. Facebook şirketi Instagram’ı yaklaşık 1 milyarda Amerikan dolarına satın aldıktan sonra, çok büyük bir patlama yaparak kullanıcı potansiyelini neredeyse %150 arttırmıştır. Her türlü desteği Facebook tarafından sağlanan bu fotoğraf ve video paylaşım sitesi ilerleyen zamanlarda daha da büyüyeceğe benziyor.

Eğer siz bir Instagram kullanıcısı değilseniz ücretsiz üye olarak Instagram üzerinden eşsiz bir stres atma ortamı yakalayabilirsiniz. İnsanların güzel vakit geçirmeleri için her türlü aktivite düşünülmüştür, her şey sizin için bizimle olmaya var mısınız?

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

En Güvenilir Çılgın Chat Siteleri Çılgın Chat Siteleri yakınındaki ...

Fransa Sesli Chat Siteleri Arayışları Fransa Sesli Chat Siteleri  ile ...

Çevrimiçi İsveç Sesli Chat Odalarımızda  Bekarlarla Flört Edin  İsveç ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!