Chat

chat

Chat platformu uzun soluklu bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu programın amacı insanları birbirleri ile tanıştırmak ve aralarında sohbet etmelerini, hoş vakit geçirmelerini sağlayan bir sistemdir. İlk önceleri yabancı ülkelerde başlayan bu platformlar daha sonrasında Türkiye’ye giriş yapmıştır ve çokta fazla rağbet görmüştür.

Chat denildiği zaman akla ilk gelen onunla bağdaşan bir cümle olan sohbettir. Sohbet odaları veya chat odaları diye de adlandırılabilen bu platformlar kullanıcıların yeni insanlarla bağlantı kurmasını sağlayan günümüzde de varlığını sürdüren bir araçtır. Günlük hayatın stresini, koşuşturmasını bir kenara bırakıp burada kendi benliğinden sıyrılan kişiler, bir nebze de olsa rahatlama hissiyatina sahip olurlar. Günlük yaşantılarında sıkıntı yaşayan, ailevi sorunları olan, sevgilisi tarafından terkedilen, aldatılan vb sorunları olan insanlar bu chat sunucuları sayesinde bunları bir kenara bırakıp, hayatın tadını almaya çalışmaktadır. Bu makaleyi yazmamda ki amaç daha önce bu chat sohbet sitelerine girmemiş insanların akıllarında ki soru işaretlerini kaldırırarak onları bir nevi de olsa bilgilendirmek amaçlıdır. Tabi ki ben burada ne kadar yazsam da bu platformları ziyaret etmediğiniz sürece yarım yamalak bir bilgi sahibi olursunuz.

Bu tür siteler sizin için faydalı yerlerdir girmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Chat sunucularında sohbet etmek bir ayrıcalıktır, siz de bu ayrılacağın bir parçası olun.

Bir önceki yazımda makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

chat

Değerli okurlarım bugün sizlerle beraber chat isimli makalemizi yazacağız. ...

Chat2

Merhaba değerli arkadaşlar, bugün sizlerle beraber chat isimli makalemizi ...

chatsiteleri

Merhaba dostlarım, bugün sizlerle beraber canlı chat isimli makalemizi ele ...


YORUMYorumlar (3 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

Sohbet | Sohbet Odalari | Chat Odalari