Sohbet odaları

Yıllardır süre gelen chat odaları dünyanın her bir köşesinden kullanıcılara ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye de ise bu programlar sohbet sunucuları ve sohbet odaları adı altında hizmet vermektedir.

Birçok insanımızın ziyaretçi akınına uğrayan bu chat odaları veya diğer adıyla sohbet odaları buraya giriş sağlayan kişilere hoş vakitler ve yeni kişiler tanıma imkânı sunmaktadır. Bu programları daha önce kullanmayan arkadaşlarımızın buraları ziyaret ederek chat sunucuları karşılarında ki kişilerle chat yapabilir ve arkadaşlık kurabilirler. Bu sunucular da tanıştıkları kişilerle sohbetlerini reel hayata döküp daha ileri derece de bir arkadaş sahibi olabilirler. Birçok sosyal medya kuruluşları kurulmuş olsa da bu chat platfromları hâlâ varlığını sürdürmekle birlikte kemik bir kadro yapısına sahiplerdir. Çoğu insanın söylediği gibi sohbet sunucuları bitti, IRC bitti, chat sunucuları bitti gibi tabirlerine aldırmayarak varlığını ve yaşamını sürdürmektedir.

Sizler daha önce buralara giriş yapmadıysanız bu sohbet sunucularının ayakta kalması için destek olmanız bizi çok sevindirir. Herkesi bu platform da görmek isteriz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Hollanda Chat Siteleri Arayışları Hollanda Chat siteleri konuşkan biriyseniz, ...

mobil

Sevgili okurlarım, bugün sizlere üye olmadan mobil sohbet isimli makalemizi ...

Canlısohbet

Merhaba sevgili okurlarım, bugün sizlerle beraber canlı sohbet isimli ...


YORUMYorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!