Denizli Sohbet

Denizli Sohbet, Denizli Chat

Denizli Sohbet,Denizli Sohbet Odaları,Denizli Chat Siteleri,Denizli Mobil Sohbet,Denizli Sohbet Telegram,Denizli Sohbet20

Denizli Sohbet Denizli Türkiyenin egesinde olan güzel görünüşüyle gönüllere taht kuran Denizli Sohbet Sitemize buyurun Denizliden öten horoz 8 il’den duyulur deyimiyle burada Denizlili hemşehrilerimiz hem kolaylıkla sohbet edebilecek hemde yepyeni arkadaşlar tanıyabilecek ve dünyan’ın heryerinden gelen insanlarla tanışabileceksiniz

Üstelik hem fotoğraflı hem kameralı sohbet yapabilirsiniz tamamen ücretsizdir sitemiz üzerinde ayrıca Online radyomuzdan sevdiklerinize istek parçalar isteyebilir onlara istek isteyebilirsiniz ve #Teras odamızda Sisecevir oyunu doğrulukmu cesaretlikmi ? #oyun #moos #kelime #oxm gibi odalarımızda oyun oynuyarak hem puan hemde hediyeler kazanabilirsiniz.

Denizli Afyonkarahisar’a Manisaya Antalyaya yakın ege denizine sıfır muazzam sakin güzel bir ilimizdir. Denizliye gittiniz muhakkak görmenizi gitmenizi istediğimiz bazı noktalar vardır onlar şunlardır.

Pamukkale Sohbet , Laodikeia , Honaz dağı , Karahayıt , Pamukkale travertan girişi Gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz değerli arkadaşlar.

Yeme İçme

Denizli’nin tüm geleneksel yemek çeşitlerini bünyesinde barındıran zengin bir mutfağı vardır. Kentin yöresel mutfağında sebzenin apayrı bir yeri vardır. Patlıcan yemekleri oldukça yaygındır. Kuru patlıcan dolması, patlıcan gözleme, patlıcan kebabı ve ebe gümeci en ünlü patlıcan yemekleridir.
Tarhana çorbası, kedi börülce çorbası, kuru börülce çorbası ve ovmaç çorbası yöreye özgü başlıca çorbalar arasındadır.
Tas kapama, sirkeli et, bezelyeli et, kuzu kapama, et kapama, kol dolma, kumbar dolma ve arapaşı Denizli’nin başlıca et yemekleridir.
Yufka, simit ve bazdırma yöresel ekmeklerdir.

İlkelerimiz Kurallarımız

Chatx.Org kullanıcıları ve misafirlerin rahat güvenli bağlantı yolu ile muhabbet, diyalog ile hoş vakitler geçirmek adına yönetim olarak her detay ince bir şekilde düşünülmüştür Özel sohbetlerinizde uzaktan uzağa md5 şifreleme argüman tekniği kullanılır 3 şahısların muhabbet, diyaloğ, Chat geçmişinizi paylaşamaz Kural ihlali ve yasadışı faaliyetler yürütmek isteyen kötü niyetli kişilerin girişimi oldugu anda resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Ddos, Udp, Botnet, Syn, Küfür, Flood, Hakaret, Siyaset, Örgütsel tüm aktiviteler davranışlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç unsuru görülen bilişim suçu sayılan ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

 

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Aktif Sohbet, Aktif Chat Aktif Sohbet,Aktif Sohbet Odaları,Aktif Chat ...

Radyo Sohbet, Radyo Chat Radyo Sohbet,Radyo Sohbet Odaları,Radyo Sohbet ...

Gaziantep Sohbet, Gaziantep Chat Gaziantep Sohbet,Gaziantep Sohbet ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!