Google Adsense

Adsense

Bugün Google’nin bir ürünü olan Google Adsense hakkında kısa bir bilgilendirme adı yazılmış makalemizi birlikte inceleyeceğiz.

Google Adsense nedir? 18 Haziran 2003 yılında ilk hizmetine başlayan Google Adsense her aşamada bulunan internet sitelerinin sitesinin içerisindeki içerikle alâkalı reklamları sitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan bir hizmettir. Reklamlar ve siteye giren kullanıcıların sitede aradıkları konulara ve ilgisini çekecek olan şeylere uygun olduğu için hem sitenin kalitesini arttırır aynı zamanda ise o site üzerinden para kazanmasını sağlamaktadır. Para kazanma yönetimi 2 şekilde gerçekleşir gösterim ve tıklama olarak. Sitenin içerisine göre verilen bu reklamlar içeriğin kalitesine göre parada da artış göstermektedir. Google bu hizmeti dünyanın her yerinde uygulamaktadır. Site sahipleri için, Google Adsense’ye katılması ön başvuru ve incelemeler sonunda gerçekleşir. Adsense’ye katılmak eskiye göre daha da zorlaşmıştır. Google’nin uyguladığı politikalar ve sitenin kalitesine göre Adsense üyeliği kabul edip etmeme şansına sahiptir. Adsense sayfalara yerleştirilmiş olan reklamları kendi üzerinde yayınlayarak hedef kitleye ulaşmaktadır. Ayrıca bir para kazanma yolu ise arama sonuçlarında gösterilen reklamlar sayesinde de Google üzerinden para kazanmanız mümkündür.

Eğer siz daha önce Google Adsense hizmetine üye olmadıysanız ve internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız kesinlikle bu ürünü denemelisiniz. Başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceği hakkında bir kesinlik veremiyoruz; lakin siz şansınızı denemelisiniz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

En Güvenilir Çılgın Chat Siteleri Çılgın Chat Siteleri yakınındaki ...

Fransa Sesli Chat Siteleri Arayışları Fransa Sesli Chat Siteleri  ile ...

Çevrimiçi İsveç Sesli Chat Odalarımızda  Bekarlarla Flört Edin  İsveç ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!