Arkadaş Sohbet

Arkadaş Sohbet,Arkadaş Chat

Arkadaş Sohbet,Arkadaş Bul,Arkadaş Sohbet Uygulamaları,Arkadaş Sohbet Siteleri,Arkadaş Mobil Sohbet Arkadaş Bulmak Çok KOLAY !

Arkadaş Sohbet, Arkadaşlık Seviyesinden sonra gelen Anne baba eş çocuk kadar yakın Arkadaş dediğin kişiye verilen lakaptır.

Arkadaşluğun ne olduğunu bilen sayısı az olan nice az insanlar bulunmaktadır. Bu tip insanlar zaman içinde tükenerekten artık Arkadaşluğun manasını menfaatte aramaktadırlar. Eskiler ne derdi kötü gün Arkadaşu az bulunur.

Eskilerden kalan ufak tefek çocuklarına Arkadaşluğun kardeşliğin ne olduğunu bilen nice az insanlar var kalmış dememizde kasıt bu kapıya çıkmaktadır değerli bu soruya cevap arayan misafirlerimiz.

Dünyada en iyi Arkadaşluk karşılıksız Allah için birbirini tutan seven eden insanlardan oluşur. Sanal ortamda Arkadaşluk ne olur nasıl olur derseniz eğer. Mümkünatı çok az bir seviyededir. Ama yinede vardır vardırlar bulunurlar bu değeri kıymeti bilen insan sayısı.

Arkadaş dediğiniz sözünün arkasında olmalı ve Arkadaşu iyi günde kötü günde fark etmeksizin maddi ve manevi kardeşim Arkadaşum dediği insanın sırdaşı olduğu için her konuda onu yalnız bırakmamalıdır.

Biz Chatx.Org Olarak Böyle Düşünür Böyle YOL Alırız Sağlığın İçin EvdeKAL TÜRKİYEM

Kim iyi ise kendine iyidir Kim Kötü ise Aynı şekilde Yine kendine kötüdür. Herkesin faydası ve zararı kendine deyip Bu Arkadaşluk nedir sorusuna cevap bu şekilde kısa ve öz bir şekilde kapatıp sizlere sunuyoruz.

İlkelerimiz Kurallarımız

ChatX.ORG kullanıcıları ve misafirlerin rahat güvenli bağlantı yolu ile muhabbet, diyalog ile hoş vakitler geçirmek adına yönetim olarak her detay ince bir şekilde düşünülmüştür Özel sohbetlerinizde uzaktan uzağa md5 şifreleme argüman tekniği kullanılır 3 şahısların muhabbet, diyaloğ, Chat geçmişinizi paylaşamaz Kural ihlali ve yasadışı faaliyetler yürütmek isteyen kötü niyetli kişilerin girişimi oldugu anda resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Ddos, Udp, Botnet, Syn, Küfür, Flood, Hakaret, Siyaset, Örgütsel tüm aktiviteler davranışlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç unsuru görülen bilişim suçu sayılan ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Aydın Sohbet, Aydın Chat Aydın Sohbet,Aydın Sohbet Odaları,Aydın Mobil ...

Van Sohbet, Van Chat Van Sohbet,Van Chat,Van Sohbet Odaları,Van Sohbet ...

Kıbrıs Sohbet, Kıbrıs Chat Kıbrıs Sohbet,KKTC Sohbet,Cyprus Sohbet,Kıbrıs ...


YORUMBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

error: Content is protected !!