Chat

chat

Chat platformu uzun soluklu bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu programın amacı insanları birbirleri ile tanıştırmak ve aralarında sohbet etmelerini, hoş vakit geçirmelerini sağlayan bir sistemdir. İlk önceleri yabancı ülkelerde başlayan bu platformlar daha sonrasında Türkiye’ye giriş yapmıştır ve çokta fazla rağbet görmüştür.

Chat denildiği zaman akla ilk gelen onunla bağdaşan bir cümle olan sohbettir. Sohbet odaları veya chat odaları diye de adlandırılabilen bu platformlar kullanıcıların yeni insanlarla bağlantı kurmasını sağlayan günümüzde de varlığını sürdüren bir araçtır. Günlük hayatın stresini, koşuşturmasını bir kenara bırakıp burada kendi benliğinden sıyrılan kişiler, bir nebze de olsa rahatlama hissiyatina sahip olurlar. Günlük yaşantılarında sıkıntı yaşayan, ailevi sorunları olan, sevgilisi tarafından terkedilen, aldatılan vb sorunları olan insanlar bu chat sunucuları sayesinde bunları bir kenara bırakıp, hayatın tadını almaya çalışmaktadır. Bu makaleyi yazmamda ki amaç daha önce bu chat sohbet sitelerine girmemiş insanların akıllarında ki soru işaretlerini kaldırırarak onları bir nevi de olsa bilgilendirmek amaçlıdır. Tabi ki ben burada ne kadar yazsam da bu platformları ziyaret etmediğiniz sürece yarım yamalak bir bilgi sahibi olursunuz.

Bu tür siteler sizin için faydalı yerlerdir girmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Chat sunucularında sohbet etmek bir ayrıcalıktır, siz de bu ayrılacağın bir parçası olun.

Bir önceki yazımda makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

Aydın Sohbet, Aydın Chat Aydın Sohbet,Aydın Sohbet Odaları,Aydın Mobil ...

Chatyapma

Bursa Sohbet,Bursa Chat Bursa Sohbet,Bursa Sohbet Odaları,Bursa Sohbet 16,Bursa ...

Trabzon Sohbet, Trabzon Chat Trabzon Sohbet, Türkiyemizin Karadenizi ile meşhur ...


YORUMYorumlar (3 Yorum)

  • Ben sahsen cok rahatlıyorum insanlarla konusarak içimi bosaltıyorum . İyi yonden bakmak lazım hep hayata

  • Siteyi açım aman tanrım didim bu nasıl guzel bi sitedir

  • Chat yapmak eğlenmek kritere uygun arkadaş bulmak yazılı olarak olarak sohbet yapmak ve ücretsiz olarak bu işlemleri kullanmak daha süper…

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?