Kameralı Sohbet

Kameralı-sohbet-odaları

Sohbet odalarının yeni özelliklerinden bir tanesi de kameralı sohbet etme imkânıdır. Yeni bir kullanım olan bu sistem zamanla çok fazla insanı üstüne çekecek gibi görünüyor.

Kameralı sohbet odaları sizi karşınızdaki insanın canlı mı cansız mı olduğunu anlamanıza yardımcı olan bir sistemdir. Karşınız da bulunan bayan veya erkek kullanıcıya kamera açtırarak onu görebilir ve sesli konuşabilirsiniz. Sohbet sunucularının bu yeni özelliği birçok kullanıcı tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Kamera açtığınız zaman karşınızda ki insanı beğenmediğiniz taktir de yeni insanları arayabilir daha yakışıklı bir erkek veya daha güzel bir bayana denk gelebilirsiniz. Önceleri sadece chat yaparak konuştuğunuz insanları canlı kanlı görme imkânı sağlayan bu sistem size birçok avantaj sunmaktadır. Kendi şehrinizden bir insanla tanışıp ona sohbet odaları vasıtasıyla kamera açtırıp onu görebilir ve sonrasında onunla gerçek hayatta tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kullanıcılarımızın tercih ettikleri kameralı sohbet odalarında gizliliğimiz her zaman esas olup, 3. Şahıslarla asla bilgileriniz veya görüntüleriniz paylaşılmamaktadır o yüzden içiniz rahat olsun.

Siz daha önce kameralı sohbet odalarımıza uğrayıp chat yapma ve görüntülü konuşma imkânı bulamadıysanız çok şey kaybedersiniz, sizleri bekliyoruz.

Bir önceki yazımda « makalem var. Okumak istermisin ?
google'da paylaş
facebook'da paylaş
twitter'da paylaş
ETİKETLER :

Benzer Yazılar

yeni sohbet

Gün geçmiyor ki İnternet'in güçlü yönünü hayatımızda hissetmeyelim, ...

Arkadaşlık siteleri

Değerli okurlarım, bugün sizlere arkadaşlık siteleri ücretsiz isimli ...

Görüntülü

Merhaba sevgili arkadaşlarım, bugün sizlerle beraber görüntülü chat isimli ...


YORUMYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?